• Mgr. Kristýna Daňková

• Práci s dětmi jsem se věnovala již před výběrem vysoké školy, neboť zhruba od svých pěti let pravidelně navštěvuji skautský oddíl, kde nyní pomáhám zejména s organizačními úkoly či s hospodařením s penězi.

Studovala jsem na Přírodovědecké fakultě Masarykovy Univerzity obor Učitelství biologie, geografie a kartografie pro střední školy. Mé učitelské zkušenosti začaly na Gymnáziu Křenová, kde jsem učila jeden rok. Následně jsem se stala hned třídní učitelkou na základní škole Filipka, na které jsem doposud. Nyní zde učím v tandemu více učitelů hlavně blok Příroda, který sdružuje fyzický zeměpis, přírodopis, fyziku, chemii a výchovu ke zdraví. Ve své výuce se snažím jednotlivá témata jak ze zeměpisu, tak z biologie probírat zejména z pohledu environmentální výchovy.