• ...

• Nenašli jste na našem webu všechny odpovědi?

Zavolejte nám nebo se rovnou přijďte podívat!

• Vyzkoušeli jsme Dipsy

• Dipsy.cz, coby Digitální přihlašovací systém na střední školy pro uchazeče už funguje. Pokud poběží jak by měl, nakonec ty dva dny zpoždění na startu vadit nebudou.

Podívali jsme se, jak snadno najdete Egy v seznamu škol, a protože oficiální název naší školy je

Škola příběhem - církevní základní škola a gymnázium

se sídlem v Brně na  Filipínského ulici č. 1., můžete použít jako vyhledávací slova „škola příběhem“, „filipínského“ apod.

• Rozhodněte se pro Egy

• Pozor, nový systém přijímacího řízení přináší významnou změnu v rozhodování při výběru školy.

Ještě vloni bylo možné vybrat si, kam nastoupím na střední školu, až po přijímačkách. Pokud jsem byl přijatý na obě školy, na které jsem se hlásil, mohl jsem si po vyhlášení výsledků jednu z nich vybrat. Na vybranou střední školu jsem předal tzv. zápisový lístek… To už letos neplatí.

Letos je to jinak.

Mohu se sice hlásit dokonce na tři školy, ale pokud jsem po 1. kole přijatý na všechny tři, mám na výběr jen tyto možnosti: buď na školu s prioritou 1 nastoupím, nebo se vzdám přijetí v 1. kole a musím podat přihlášku do 2. kola. Nástup na školu č. 2 nebo č. 3 v takovém případě v 1. kole není možný.

V rámci prvního kola mohu nastoupit na 2. školu pouze v případě, že na 1. školu nejsem přijatý. Podobně, nástup na 3. školu je možný pouze v případě, že nejsem přijatý na 1. ani na 2. školu.

Rozhodněte se pro Egy již v prvním kole a dejte Egy v přihláškách na 1. místo.

• Příjem přihlášek na tiskopisech

• V průběhu jarních prázdnin, od 5. do 9. února 2024, přijímáme vyplněné přihlášky na střední školu v listinné podobě vždy od 9 do 12 hod. na sekretariátu v budově školy na Filipínského 1. Rádi vás uvidíme, ale i tak doporučujeme vyčkat zprovoznění digitálního přihlašovacího systému DIPSY a využít elektronickou přihlášku.

Přihláška ke stažení zde:

Stáhnout PDF

Stáhnout Excel